Biz Kimiz

bilgisayar kursu2000 Yılından beri Nokta Yayılım Bilgisayar Kursu olarak faaliyet gösteren kurumumuz, bilgisayar ve bilgisayar teknolojileri alanlarında kurs veren Milli Eğitim Bakanlığından Ruhsatlı en eski eğitim kurumlarından biridir. Kuruluşunun ilk yıllarında Bilgisayar İşletmenliği ve Muhasebe alanlarında eğitim veren kurumumuz bu gün 15’ten fazla kurs programıyla hizmet vermektedir. Resmi adı NOKTA YAYILIM Olan kurumumuz kısaca NOYA adıyla tanınmış ve sektörün güvenini kazınmış bulunmaktadır.

         Kurumumuz eğitimini verdiği hemen hemen her alanda, sektöre uygulamalı hizmet de vermektedir. Noya Muhasebe Paket Programı bu hizmetlerden biridir. Kısa bir sürede oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlanan Noya Muhasebe Programı, Yazılım ve muhasebe öğretmenlerimizin birlikte ortaya çıkardıkları bir programdır. Kurumumuz 2004 yılından beri web tasarım, web yazılım alanlarında da sektöre tam destek vermektedir. Yüzlerce firmaya internet sitesi ve e-ticaret yazılımı hizmetleri veren kurumumuz internet reklamcılığı alanlarında da müşterilerine tam destek vermeyi amaç edinmiş bir kuruluştur. 

     Kurumumuzun sahip ve ortakları, alanlarında uzmanlaşmış ve isim yapmış öğretmenlerden oluşmakta olup, esas başarı motivasyonunu, müşteri ve kursiyerlerinin memnuniyetinden almaktadır.  

Nokta Yayılım Bilgisayar kursu

nokta bilgisayar kursu